Reference

Službu PlaCla využíváme pro všechny naše klienty, kterým spravujeme síť zpětných odkazů. Jeho hlavní výhodu spatřujeme v možnosti nastavení cenové poptávky tak, aby zajistila dostatečné množství nabídek a umožnila nám vybrat si kvalitní a tématické blogy. Je vhodné napsané články důkladně pročíst a autory případně upozornit na překlepy, spolupráce s nimi je však zcela bezproblémová, za dobu používání PlaCla jsme ani jednou nemuseli využít institutu arbitra.
Petr Janů - Internetová agentura Cognito.cz

PlaCla mi nabízí široké portfolio webů, kde jsem našel svoji cílovou skupinu. Prodávám dětský rostoucí nábytek, který je i přes dlouhé roky na trhu poměrně neznámý. PlaCla mi významně urychluje hledání webů, kde mohu tento sortiment představit. Přestože, jsem bral články především jako způsob, jak dostat svůj nový eshop do povědomí, tak z přímého přístupu z článků již máme objednávky. Vliv na pozice a návštěvnost z vyhledávačů je také patrný. Jako malý eshop zvažuji investice do propagace velmi pečlivě a články si již zajistili pevné místo v našem marketingu. Díky poptávkám pouze publikace jsem získal zajímavé odkazy i objednávky. Škoda, že na přípravu vlastních článků nemám více času.
Ing. Pavel Kočárek, majitel eshopu Rostoucí Nábytek.com

Díky fantastické zákaznické podpoře a neustálým "zlepšovákům" se mi na Placle stále lépe pracuje. Objevuji zde nové kvalitní zdroje, které přivádějí nové návštěvníky na web zákazníků a navíc fungují jako silné zpětné odkazy. Placla mne inspiruje po všech stránkách a budu nadále využívat jejich služeb. Tímto dávám palec nahoru lidem, kteří za Placlou a jejím fungováním stojí. Děláte to opravdu skvěle!
Pavla Simonsen, majitelka NETSTEP.cz

PlaCla je pro nás rychlá cesta, jak doplnit našim klientům nové potencionální zákazníky na základě cílené inzerce.
Michael Sobotík, jednatel ADs mBusiness s.r.o.

PlaCla nabízí unikátní balíček služeb, který je vhodnou součástí internetového marketingu - právě proto je využíváme. Zákaznický servis je špičkový a umožňuje zejména v počátku snadný rozjezd. Jde o velmi vhodný doplněk a/nebo alternativu klasických PR článků, kde v krátkém časovém intervalu získáte médium, obsah a zpětné odkazy.
Táňa Horynová, jednatelka People Communications s.r.o.

PlaClu využívám již několik let jako inzerent a z počátku jsem jí nedával moc důvěry. To se ale v posledním roce změnilo, jelikož jsem si ověřil kvalitu poskytovaných služeb. Oceňuji hlavně pestrý výběr webů, kam lze článek umístit, přijatelné ceny a rychlost reakcí jak technické podpory, tak pisatelů článků. Proto službu PlaCla využívám téměř každý den. Děkuji!
Marek Beneš webSEO.cz

Službu Placla využíváme pravidelně při práci pro naše klienty. Našim SEO konzultantům významně usnadňuje práci v oblasti linkbuildingu. A výsledky jsou nesporné. Placla.cz zrychluje čas vytvoření článků na zajímavých webech pro naše klienty. Rychlá komunikace s "bloggery" i velkými vydavatelskými domy zjednodušuje zadávání i publikování textů a šetří tak čas našich konzultantů a ve výsledku i finanční nákladnost pro naše klienty.
Robert Junek - Effectix.com - tvorba webů a SEO optimalizace

PlaClu využíváme jako jeden z hlavních linkbuildingových prostředků pro naše klienty. U většiny klientů u nichž jsme jej použili, došlo k nárůstu návštěvnosti z neplaceného vyhledávání i ke zlepšení pozic cílených klíčových slov. PlaCla patří v současnosti bezesporu mezi nejúčinnější linkbuildingové prostředky, což dokazují reálné výsledky webů našich klientů. To je důvodem, proč jej doporučuji malým středním i velkým webům.
Michael Muselík - Marketingwebu.cz - internetový marketing a seo optimalizace webu

Službu placla.cz využíváme již řadu měsíců a jednoznačně jsme ji vyhodnotili jako neúčinější nástroj internetové reklamy. Umožňuje nám efektivně, snadno a rychle informovat naši cílovou skupinu o našich produktech a zároveň se velmi snadno ovládá. Placla.cz je skvělý nápad, co nám šetří čas a peníze a doporučili jsme dál.
Pavlína Veselá - Institut pro lepší zrak, s.r.o

Placla.cz je služba, která tu měla být už dávno, její prezence mi naprosto vyhovuje a využíváme jí od samého počátku. Zjednodušuje nám práci v oblasti linkbuildingu. Předtím jsme články museli shánět ručně, teď nám k tomu pomáhá Placla - urychluje workflow a sjednocuje obě strany obchodu.
Miroslav Stibůrek, MSc. - SEO Profesionál

Jako další obrovskou výhodu PlaCly považuji, že tato metoda linkbuildingu je naprosto v souladu s podmínkami vyhledávačů a nemůže vyvolat penalizaci, kterou jsme kvůli činnosti SEO agentury byli potrestáni vyhledávačem Seznam.cz. Tato penalizace odsunula náš e-shop daleko dozadu ve výsledcích vyhledávání. Nyní se mimo jiné i díky Placla.cz dostáváme opět vzhůru.
Trend Marketing - Blogování s peněženkou (case study)

Jednou z prvních je, za kolik peněz se dá článek takto publikovat. Na internetu najdeme částky okolo 200 Kč za článek (včetně jeho vyvěšení). To je v reklamní branži vskutku skvělá cena.
Marketing Journal - Jedna z cest, jak dostat PR články na internet

Proč vlastně firmy touží po placených bloggerech? Je to dobrý způsob, jak se svými produkty proniknout do média s velkou sledovaností, ale co je nejdůležitější, lidé bloggerům věří a dají na jejich doporučení.
Hospodářské noviny - Drahuš, to teď frčí

Placla působí jednoduše a efektivně a skutečně takový je. Přemýšlím, komu bych ho doporučil. Konkurenci našeho serveru Omlazení rozhodně ne…
Lukáš Vodička - Omlazeni.cz